Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

Návrhy kuchyní | Design kuchyní od architekta.

Naše návrhy kuchyní jsou řešeny na míru konkrétními projektu a přáním klienta. Nejedná se o modifikovaný typový design kuchyně, jako u klasických kuchyňských studií. Každý náš návrh kuchyně je originál. Design našich kuchyní je inspirován nejmodernějšími trendy z oblasti bytového designu. V invencích se meze nekladou. Vaše sny přetvoříme v realitu. Naší doménou je design s ohledem na vysokou funkčnost, ergonomii a estetiku a léty prověřené zkušenosti v navrhování interiérů.

Návrhy a realizace kuchyní a jak vše probíhá?

Na začátku si vás vyslechneme, pohovoříme o vašich představách. Řekneme si, co se vám líbí, jak by měla kuchyně primárně sloužit, jaké jsou vaše návyky a podobně. Na základě veškerých indicií, které s vámi probereme, vám vytvoříme design kuchyně na míru. Návrh kuchyně bude ergonomicky uzpůsobený přesně vám a vašim požadavkům. Všechny naše návrhy kuchyní jsou originály a jsou jedinečné.

Pokud si od nás necháte design kuchyně navrhnout dostanete nekompromisní design s vysokou funkčností.

Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli kuchyňského vybavení a materiálů pro výrobu kuchyní. Jsme schopni vám dodat kuchyni i s nevšedními a originálními materiály, které vám běžná kuchyňská studia nenabídnou. Nic pro nás není nemožné. Rádi objevujeme nové výzvy a snažíme se udávat trendy na trhu. Objevte designové kuchyně Beligi.

Jsme studio interiérového designu a tudíž vám můžeme pomoci i s celkovou realizací vašeho ineriéru. Interiéry řešíme kompexně, takže máme poměrně značný rozsah služeb, které vám mužeme nabídnou. Vše nemusí skončit jen u návrhu kuchyně. Můžete se s námi vydat na cestu za vaším vysněným bydlením, které vám pomůžeme dotáhnout, až do posledního detailu.

Podívejte se na naše REALIZACE BYTOVÝCH INTERIÉRŮ.

Naši oblíbení výrobci a studia zaměřující se na designové kuchyně: VALCUCINE, SIEMATIC, REFORM, mini kuchyně FALPER.