Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

Návrhy interiérů a interiérový design nás baví. Napište nám, rádi vám odpovíme.

Pokud budete chtít, můžete nám zaslat váš dotaz, nápad, či myšlenku pomocí formuláře pro rychlý kontakt. Jsme tu pro vás. Jsme tu pro vás již řadu let. Návrhy interiérů jsou pro nás vším. Specializujeme se na návrhy a realizace interiérů, interiérový design a komplexní návrhy komerčních i rezidenčních interiérů a bytový design.

Kontakt

Níže naleznete kontaktní informace pro návrhy a realizace interiérů, interiérový design a bytový design a kontakt na náš e-shop, kde se zabýváme prodejem designového nábytku, svítidel a dalšího zařízení a doplňků do interiéru.

Ing. Jindřich Vintr
Jednatel společnosti, interiérový designér
jindrich.vintr@beligidesign.cz

    Návrhy a realizace interiérů, interiérový design a bytový design to je naše cesta k vašim snům.

    Jsme tu pro vás. Interiérový design nás baví. Rádi vám vytvoříme interiér vašich snů. Návrhy a realizacemi interiérů se zabýváme již mnoho let a vždy se snažíme, aby byl výsledek přesně podle vašich představ. Spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními výrobci a dodavateli nábytku, svítidel a dalšího zařízení do interiéru. Naše vize vašich snů vytváříme společně s ověřenými realizačními firmami, se kterými jsme toho již mnoho zažili a společně je přetvoříme ve skutečnost.

    Vždy je důležité, aby nápad nezůstal jen na papíře, nebo kvůli špatným realizačním firmám nedopadl úplně jinak, než byl zamýšlen. To se pak z takových záležitostí stávají investorovy noční můry. A od toho jsme tady my. Vyřešíme za vás veškeré strasti spojené s rekonstrukcemi, či realizacemi. Nás to baví a máme s tím zkušenosti. Design je náš svět, ať už jde o bytový design, komplexní návrh interiéru, či například jen návrh kuchyně, tak jste tady na správném místě. Rádi vám s tím pomůžeme. Vždy k našim klientům přistupujeme maximálně profesionálně a snažíme se ve všem vyjít vstříc. Máme za sebou již mnoho návrhů a realizací bytových a rezidenčních interiérů, ale i komerčních prostor a dalších nebytových interiérů. Za tu řadu let, kterou to děláme, jsme se již setkali s mnoha výzvami. Více z naší práce najdete v galerii.