Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

Naše Služby

Jsme Studio Interiérového Designu. Tvoříme Kvalitní Životní Styl & Život v Inspirujícím Prostředí s Exkluzivními Produkty Naší Značky

Služby

Níže naleznete služby, které vám můžeme nabídnout.

Jednou z našich domén jsou služby zaměřující se na komplexní návrhy bytových interiérů. Naším krédem je tvořit kvalitní životní styl s důrazem na detail a život v inspirujícím prostředí s exkluzivní designem a produkty naší značky.

Návrhy komerčních interiérů na míru vašim představám. Vytvoříme pro vás návrh obchodu, kanceláří, restaurace, baru, nebo hotelových interiérů. Navrhujeme a realizujeme komerční prostory všeho druhu.

Vytvoříme vám novou obchodní koncepci interiéru. Následně je možné ji aplikovat na nově realizované prodejní interiéry. Koncepci můžeme vytvořit s ohledem na stávající corporate identity, nebo kompletně od nuly.

Dodávky vybavení do interiéru

Jsme schopni vám dodat nábytek, svítidla, zařizovací předměty, sanitu, dlažby, obklady a další vybavení do interiéru. Spolupracujeme s předními světovými výrobci a dodavateli interiérového vybavení.

Výběr dodavatelů a realizačních firem

Provedeme výběrové řízení na realizační firmy a dodavatele zařízení do interiéru. Za tu dobu co to děláme, máme již ověřené partnery a realizační firmy, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Realizace staveb a rekonstrukce interiérů

S důrazem na detail jsme schopni realizovat vaši stavbu. Řešíme realizace a rekonstrukce interiérů, včetně rekonstrukcí rodinných domů. Máme klienty z řad soukromých investorů, ale i architektů, designérů a designových studií.

Konzultace a technické poradenství

Poradenství v oblasti návrhů a technického řešení interiérů v návaznosti na konkrétní požadavky. Zhodnocení záměrů investora a doporučení vhodných řešení. Konzultace na stavbách i před započetím stavby.

Pomoc architekta při výběru vybavení interiéru

Bytový architekt vám pomůže se zařízením vašeho nového bytu. S výběrem nábytku, zařizovacích předmětů, svítidel a dalšího vybavení interiéru. Služba probíhá formou konzultací.

Autorský dozor a dohled na realizací

Pro úspěšnou realizaci každého interiérového designu je důležitý dozor autora, řízení a koordinace realizačních firem a dohled nad realizací. Vychází se z projektové dokumentace a návrhu interiéru.

Jak
pracujeme

Návrhy interiérů jsou komplexní záležitostí. Níže naleznete jednotlivé fáze projektu a to, co od nás můžete očekávat.

1. Úvodní konzultace

Úvodní konzultace

Nejprve si nastíníme vaše přání a požadavky na návrh interiéru. Náš bytový architekt si vás vyslechne. Řekneme si, co je pro vás důležité, co od jaké místnosti očekáváte, jaké jsou vaše zvyky a co by měl interiér splňovat. Probereme jaký interiérový design se vám líbí a jaké materiály preferujete. Prodiskutujeme klady a zápory jednotlivých řešení a plusy a mínusy možných materiálů a vybavení interiéru. Řekneme si, jaké jsou vaše finanční předpoklady a možnosti v rámci realizace interiéru a dle všech těchto skutečností začneme řešit design interiéru na míru vašim potřebám. Každý návrh interiéru je individuální a podle toho k němu také přistupujeme.

2. Dispoziční řešení

Dispoziční řešení

Na základě úvodní konzultace vytvoříme dispoziční řešení interiéru, včetně zakreslení stavebních úprav, dispozičních změn a rozmístění nábytku a zařizovacích prvků. Pokud nejsou k interiéru výkresy současného stavu, tak interiér také nejdříve zaměříme. Po odsouhlasení dispozičního řešení přichází na řadu tvorba fotorealistických 3D vizualizací.

3. Fotorealistické 3D vizualizace

Fotorealistické 3D vizualizace

Dle dispozičního řešení a vašich požadavků na návrh interiéru vytvoříme fotorealistické 3D vizualizace interiéru. Vizualizacemi vám předvedeme design vašeho interiéru. Každou místnost uvidíte z několika pohledů, aby jste si mohli představit, jak bude výsledný interiérový design vypadat. Níže naleznete ukázku našich vizualizací a fotografii finální realizace interiéru. Po odsouhlasení vizualizací začneme pracovat na projektové dokumentaci k realizaci interiéru.

NAŠE VIZUALIZACE

Takto vypadají naše vizualizace.

NAŠE REALIZACE

Toto je finální fotografie realizace interiéru.

Design obchodu s hodinkami Prim Manufacture 1949 v Ostravě. Návrhy komerčních interiérů.

4. Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Jakmile odsouhlasíte design interiéru na základě vizualizací, začneme řešit projektovou dokumentaci pro provedení interiéru. Projektová dokumentace zahrnuje architektonickou část, včetně pohledů na stěny a řezy. Zahrnuje také výkresy elektroinstalace a rozmístění svítidel, výkresy s rozmístěním vodovodních vývodů a kanalizace, výkresy s rozmístěním a soupisem zařizovacích prvků, nábytku a vybavení a jejich přesnou specifikaci. Dále výkresy s rozmístěním atypického nábytku, spárořezy a další výkresy potřebné pro realizaci interiéru. Každý projekt je specifický a ke každému návrhu interiéru přistupujeme zcela individuálně. Vyřídíme za vás nezbytné legislativní úkony a všechny záležitosti nutné pro začátek realizace.

5. Výkresy atypického nábytku

Výkresy atypického nábytku

Na základě návrhu interiéru vytvoříme dokumentaci pro výrobu atypického nábytku. Jednotlivé výkresy jsou potřebné k jeho výrobě. Dokumentace také slouží, jako podklad pro výběrové řízení na dodavatele tohoto nábytku a dalšího atypického vybavení interiéru zahrnující nábytkářské výrobky. Obsahuje pohledy, řezy, detaily. Dále pak přesnou specifikaci materiálů, rozměrů, kování a povrchových úprav jednotlivých nábytkových prvků. Dokumentaci tvoříme dle vašich požadavků na jednotlivé nábytkové kusy a jejich užívání. Například požadavky na návrh a provedení kuchyně a její ergonomii atd.

6. Výběrové řízení

Výběrové řízení

Jakmile budeme mít hotový finální návrh interiéru a kompletní projektovou dokumentaci pro provedení interiéru začneme řešit výběr vhodných dodavatelů a realizačních firem. Výběrové řízení řešíme tak, aby výsledné realizační firmy byly pro vás ty nejvhodnější. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha ověřenými partnery, se kterými máme dobré zkušenosti, ale nebráníme se i novým spolupracím, například s vámi doporučenými firmami. Ke každé poptávané části interiéru necháme vypracovat cenové nabídky od několika dodavatelů a na základě těchto nabídek a dalších kritérií vybereme, společně s vámi, vhodného dodavatele.

7. Realizace interiéru a autorský dozor

Realizace interiéru a autorský dozor

Při každé realizaci interiéru je nezbytný autorský dozor a dohled na stavbě. Autor návrhu interiéru kontroluje stavební práce z hlediska architektonického řešení a designu interiéru. Z hlediska stavebního je dále potřeba kontrola dodržování stavebních prací dle jasných specifikací v projektové dokumentaci. Tyto kontroly probíhají v rámci kontrolních dnů na stavbě. Řídíme jednotlivé realizační firmy a dodavatele a koordinujeme jejich vzájemnou spolupráci, vedoucí k úspěšnému předání interiéru k užívání.

8. Předání interiéru k užívání

Předání interiéru k užívání

Po dokončení realizace se vytvoří soupis závad a následně jsou tyto závady neprodleně odstraněny. Poté je hotový interiér předán k užívání.