Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

Návrhy komerčních interiérů, návrhy komerčních prostor a design komerčních prostor děláme již řadu let.

Za tu dobu, co to děláme jsme vytvořili několik kompletně nových obchodních koncepcí interiéru pro významné zadavatele a následně je použili na návrhy konkrétních komerčních interiérů.

S návrhy komerčních interiérů máme již dlouholeté zkušenosti. Vytvořili jsme několik obchodních koncepcí pro významné zadavatele, které jsme následně aplikovaly na návrhy jednotlivých obchodních jednotek. Každá koncepce má vždy dané a neměnné rysy používající se ve všech nových prodejnách. Design jednotlivých komerčních prostor se vždy snažíme vytvořit tak, aby přímo navazoval na corporate identity dané společnosti. Důležité je, aby korespondoval s již zaběhnutými pravidly a tím, jak se společnost prezentuje veřejnosti. Můžeme však také vytvořit celou koncepci prakticky na bílé louce, bez návaznosti na firemní identitu. Vytvořit úplně nový interiérový design, kterým se pak bude vaše společnost prezentovat ve všech svých prodejních interiérech.

Vždy je nutné se vcítit do klienta, respektovat jeho požadavky a vytvořit návrh komerčního interiéru tak, aby byl funkční a jeho design navrhnut přímo pro cílovou skupinu zákazníků. Výsledek musí generovat zisk, což je v této problematice to nejdůležitější. My vám s tímto pomůžeme, vytvoříme pro vás design obchodu, návrh restaurace, či návrh jiného komerčního prostoru. Baví nás to, baví nás řešit prodejní problematiku a design interiéru v návaznosti na různý sortiment výrobků. Vždy se snažíme přijít s něčím novým, s něčím nevšedním, co by vás odlišilo od konkurence a zlepšilo prodeje a vnímání vaší značky.

Co od nás můžete očekávat?

Před každým návrhem komerčního prostoru studujeme danou problematiku konkrétního zaměření prodeje. Vždy tyto studie následně aplikujeme na výsledný architektonický návrh. Důležité je se vcítit do zákazníka, analyzovat jeho chování a následně vytvořit design prodejny na míru konkrétními případu. Naše poznatky v oblasti designu komerčních prostor máme ověřeny řadou námi navržených a realizovaných prodejen. Design těchto komerčních prostor je vysoce funkční a přináší našim klientům zisk.

Nezaměřujeme se však jen na návrhy obchodů. Jsme schopni vám vytvořit jakýkoliv design komerčního prostoru. Ať už se jedná o návrhy kanceláří, hotelových interiérů, či jiných komerčních prostor. Zde jste na správném místě, to je Beligi Design.