Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

BELIGIDESIGN

V současné době pro vás připravujeme nový ESHOP S INTERIÉROVÝMI PRODUKTY. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak širšímu spektru zákazníků co nejlépe zpříjemnit a zjednodušit nákup zajímavého, kvalitního a exkluzivního vybavení do interiéru. Za dobu našeho působení na trhu jsme navázali spolupráci s řadou renomovaných výrobců nábytku, interiérového vybavení a svítidel.

 

Nyní bychom chtěli ty nejzajímavější kusy nabídnout ke koupi i zákazníkům, kteří nejsou našimi klienty. Často se setkávám s tím, že lidé chtějí do interiéru krásné výrobky, ale neví, kde si je mají pořídit. Většinou to funguje tak, že si klient najde bytového architekta a ten mu pomůže i s výběrem interiérového vybavení. Ne každý chce, ale komplexní služby. A od toho je tu náš nový ESHOP BELIGI. Zaměřujeme se na prodej těch nejzajímavějších interiérových produktů.

Nabídneme vám to nejlepší z mezinárodního designu a prestižních světových značek.

 

Eshop Beligi a náš sortiment produktů

Pečlivě vybíráme jednotlivé výrobky a snažíme se celý sortiment přizpůsobit tomu, aby vyzdvihl to nejlepší co je na trhu k dostání. Chtěli bychom vám nabídnout ucelený soubor interiérového designu, který vás všemi jeho prvky okouzlí a přinese vám radost z bydlení.

 

SLUŽBY