Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

BELIGIDESIGN

Design komerčních prostor Design obchodních interiérů

Obchodní interiéry generují zisk a to je to nejdůležitější, co bychom měli brát v potaz při navrhování interiéru prodejny. Špatně vymyšlený design obchodních interiérů vám dokonce může odradit potencionální zákazníky. Ukažme si to na jednoduchém příkladě. Náš obchodní koncept je prodej běžného módního zboží, co nejširšímu spektru potencionálních zákazníků. Každý návrh interiéru má mnoho aspektů, které na začátku musíme zohlednit a podle toho také následně postupovat. Může se jednat například o lokalitu, kupní sílu, umístění prodejny, zvyky nakupujících, druh zákazníků, jejich sociální status a další hlediska. Pokud však budeme brát v potaz základní kritérium výše, interiér by měl korespondovat se sortimentem prodávaného zboží. Kdybychom totiž navrhli interiér například moc luxusně, odradíme si zákazníky a ti do prodejny ani nevstoupí. Interiér je sice krásný, ale celkový design nakonec působí kontraproduktivně a to není náš záměr, zboží musíme prodávat co nejvíce. V takovémto případě nám špatně navržený design uškodí.

Dobře řešený design prodejny nám pomůže maximalizovat náš zisk.

 

Design obchodních interiérů je velmi důležitý

Často se na nás obracejí klienti s prosbou, abychom jim vymysleli koncepci jejich nových prodejen, či provozoven a to je dobře. Vždy se musíme se vcítit do zákazníka, analyzovat jeho chování a podle toho také následně postupovat při řešení prostoru. Třeba takový design interiéru baru můžeme řešit mnoha způsoby a designovými směry. Vše se následně odráží na jeho úspěšnosti. Návrh interiéru je totiž komplexní záležitostí, při které musíme řešit spoustu proměnných aspektů a postupovat dle jasných pravidel. Přece jenom, když už máme nějaký podnikatelský záměr, vždy je lepší, když nám poradí odborník a to nám ve finále pomůže v našem úspěchu. Já se snažím našim klientům vždy pomoci, tak aby dosáhli svých cílů a jejich provozovny byly maximálně přínosné danému účelu.

Pokud byste měli zájem o NAŠE SLUŽBY, tak nás kontaktujte a můžeme pohovořit vašich záměrech, vizích a požadavcích. Podívejte se také na PORTFOLIO NAŠICH KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ a vy se rozhodněte zda-li se vám NAŠE SLUŽBY a práce líbí.

 

RETAIL NEWS – novinky z oblasti retailu