Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

BELIGIDESIGN

Bytový design Design kuchyní Beligi

Tak jsme pro vás spustili novou službu zaměřenou na návrhy a dodávky kuchyní a kuchyňského sortimentu. Za dobu našeho působení na trhu jsme zrealizovali již řadu kuchyní v rámci komplexních projektů interiérů. Nyní bychom chtěli naše služby rozšířit o tuto službu. Občas se nám stává, že nás osloví klient s prosbou, o vytvoření designu nové kuchyně. Klient nejdříve osloví kuchyňské studio a následně přijde za námi s tím, že by si od této služby představoval trochu něco jiného. Osobně proti zaběhnutým kuchyňským studiím nic nemám a myslím si, že jejich kuchyně jsou většinou poměrně kvalitní. Jak po stránce funkčnosti, tak po stránce estetiky. Kdo chce však něco více, může zkusit i něco jiného. Například NAŠE SLUŽBY. Design kuchyní Beligi.

Běžné kuchyňské studio a jeho služby

Když se bavím s klienty, kteří nakonec od dodávky kuchyně některým z kuchyňských studií upustili, tak jim vadí neosobní přístup a často i vysoká cena. Pracovníci kuchyňských studií většinou respektují současné trendy, ale vždy je to o konkrétním člověku jeho invencích a zkušenostech. Rozhodně nechci hanit zaměstnance kuchyňských studií, kteří se těmito službami zabývají, ale popravdě, mnohdy k tomu nemají patřičné vzdělaní, ani znalosti. Tyto skutečnosti se pak projevují v celém procesu služby a výsledek není takový, jaký by měl být. Z tohoto důvodu jsem přemýšlel nad tím, jak potencionálním klientům nabídnout něco více. A to s ohledem na naše zkušenosti a dlouholeté působení na trhu v oblasti interiérového designu.

Design kuchyní Beligi

K designu kuchyní přistupujeme stejně, jako ke komplexním řešením interiérů. Poznatky, které jsme za ta léta nasbírali se snažíme aplikovat i v této oblasti. V navrhování kuchyní je velmi důležitá ergonomie s ohledem na antroplogii lidského těla. Kuchyně by měla být vysoce funkční a uzpůsobena na míru konkrétnímu člověku. Eventuálně přizpůsobena více uživatelům. Dále by měla být esteticky na vysoké ůrovni, při použití kvalitních materiálů, respektujících účel použití. Důležitá je forma a celkový pohled na design kuchyně.

Myšlenka je taková, že bychom vám chtěli nabídnout naše znalosti a estetické cítění při tvorbě vaší budoucí kuchyně. Pokud si od nás necháte kuchyni navrhnout, dostanete nekompromisní design kuchyně respektující všechna kritéria, která jsou důležitá pro vytvoření kvalitní kuchyně. Naší doménou je design s ohledem na vysokou funkčnost, ergonomii a estetiku a léty prověřené zkušenosti z oblasti interiérového designu. Zkuste Beligi Design, osobní přístup ke klientovi je pro nás nejdůležitější. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc vaším přáním. Poskytneme vám službu, kterou vám klasické kuchyňské studio dá málo kdy.

Podívejte se na naše REALIZACE KUCHYNÍ

Naši oblíbení výrobci a studia zaměřující se na designové kuchyně: VALCUCINE, SIEMATIC, REFORM, mini kuchyně FALPER.