Jsme studio interiérového designu

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových a komerčních interiérů.

BELIGIDESIGN

Bytový design Vizualizace interiéru

 

Vizualizace jsou výtvarný návrh interiéru

Dnes bych se chtěl věnovat tomu, jakým způsobem vám prezentujeme naše představy o tom, jak by měl váš interiér vypadat. Často se setkávám s tím, že naši klienti nemají moc velkou prostorovou představivost. Představivost je velmi individuální záležitost a ne každý ji má. Proto se snažíme vždy vytvořit výtvarný návrh našich interiérů ve formě vizualizací. Tyto vizualizace pak slouží k prezentaci našich nápadů a představ klientovi. Vizualizace interiéru se snažíme řešit již v návaznosti na konkrétní technická řešení, ergonomii, antropologii a další kritéria s ohledem na tvorbu projektové dokumentace pro realizaci interiéru. Každý detail je nutné řešit již na začátku. V opačném případě bychom totiž nemohli interiér vůbec zrealizovat. Vizualizace interiéru slouží pro účely prezentace. Prezentace, jak by měl dokončený interiér vypadat.

Na základě vizualizací interiéru prezentujeme tvarová a materiálová řešení, barevnost jednotlivých částí interiéru, ale i ty nejmenší funkční a estetické detaily

 

A jak vše začíná?

Na začátku každého projektu tu máme klienta a jeho představy o interiéru. Vše začíná již na první analytické schůzce, kde si tyto představy musíme rozebrat, navrhnout vhodná řešení a eventuálně usměrnit některé z klientových nevhodných vizí. Vždy jsem se řídil názorem, že je strašně důležité si klienta vyslechnout a snažit se mu maximálně vyjít vstříc v jeho přáních. Nikdy se tak ale nesmí stát na úkor funkčnosti interiéru, nebo například nevhodnosti celé koncepce interiéru vztahující se ke konkrétním obchodním, či dalším komerčním interiérům. Této problematice se věnuji v samostatném článku DESIGN OBCHODNÍCH INTERIÉRŮ. Vizualizace interiéru se staly nedílnou součástí skoro každého projektu. Ulehčují prezentaci nápadů klientovi a v dnešní online době také usnadňují komunikaci nápadů mezi tvůrci, výrobci a dodavateli. V galerii najdete ukázku toho, jak vypadají naše vizualizace interiéru a následná hotová realizace projektu. Jedná se o projekt návrhu a realizace oficiálního butiku pro společnost PRIM MANUFACTURE 1949.

 

VÍCE O NAŠICH SLUŽBÁCH